-10%
Masa de calcat industriala BATTISTELLA cu aspirare si incalzire, fier de calcat si cazan Andromeda Vap
- Stoc: De obicei in stoc
- Cod produs: Andromeda Vap
15 vizualizari
25,020.00 lei
27,900.00 lei
Pret fara TVA: 25,020.00 lei
Pret in Puncte de fidelitate: 25010.0000
Masa de calcat industriala BATTISTELLA cu aspirare si incalzire, fier de calcat si cazan Andromeda Vap
- Caracteristici tehnice:
- dimensiuni produs: 59x148x94 H cm
- ambalare: 1,8 m³
- greutate: 108 Kg
- inaltimea blatului de lucru: 92 cm
- putere motor aspirare: 0,5 CP
- puterea blatului de lucru: 1.100 W
- capacitate boiler: 10 litri
- putere boiler: 6 Kw
- puterea fierului de calcat: 900 W
- presiunea de lucru a aburului: 5 bari
- tensiune standard: 400 V – 50 Hz
- tensiune la cerere: 230 V – 50 Hz / 120 V – 60 Hz
Fabricat in Italia

| Specificatii | |
| Brand | Battistella |
| Capacitate boiler | 10 litri |
| Dimensiuni | 59 × 148 × 94 cm |
| Greutate (kg) | 108kg |
| Inaltime blat de lucru | 92 cm |
| Presiune vapori | 5 bari |
| Putere blat de lucru | 1.100 W |
| Putere cazan | 6 Kw |
| Putere fier de calcat | 900W |
| Putere motor aspiratie | 0,5 CP |
| Tensiune (V) | 400V |
| Tipologie | masa calcat, industrial |
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Deții sau ai utilizat acest produs?
Spune-ți părerea acordând o notă produsului!
Scrie o recenzie pentru - Masa de calcat industriala BATTISTELLA cu aspirare si incalzire, fier de calcat si cazan Andromeda Vap
VĂ MULȚUMIM PENTRU RECENZIE!
Vă mulțumim foarte mult pentru cuvintele frumoase și pentru că v-ați făcut timp să lăsați o recenzie! Suntem încântați să auzim că sunteți mulțumit de calitatea produselor noastre. Ne mândrim cu faptul că oferim produse care îndeplinesc standarde înalte și este minunat să știm că produsul achiziționat a îndeplinit așteptările dumneavoastră. Feedback-ul dumneavoastră contează foarte mult pentru noi și vă suntem recunoscători pentru sprijin. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență cu orice, suntem aici pentru a vă ajuta!
Recenzii pentru - Masa de calcat industriala BATTISTELLA cu aspirare si incalzire, fier de calcat si cazan Andromeda Vap
Evaluare medie:
()
Total recenzii (0)
Calitatea produsului
Finalizarea comenzii
Conform descrierii
