- Stoc: De obicei in stoc
- Cod produs: Agro
Masa de calcat in vid industriala cu fier de calcat si cazan - Argo
- Caracteristici tehnice:
- dimensiuni produs: 47x137x93 H cm
- ambalare: 0,7 m³
- inaltimea blatului de lucru: 92 cm
- putere motor aspirare: 0,2 CP
- puterea blatului de lucru: 600 W
- capacitate boiler: 3 litri
- putere cazan: 2 Kw
- puterea fierului de calcat: 800 W
- presiunea de lucru a aburului: 2,8 bari
- greutate: 39 Kg
- tensiune standard: 230 V – 50 Hz
- tensiune la cerere: 120 V – 60 Hz
Alimentarea cazanului cu apa se face in mod automat de la sursa. In felul acesta dispare riscul ca bazinul sa ramana fara apa.
Pretul nu include accesoriile (manecar, suport etc)!
Fier de calcat inclus!
Fabricat in Italia

| Specificatii | |
| Brand | Battistella |
| Capacitate boiler | 3 litri |
| Dimensiuni | 47x137x93 H cm |
| Greutate (kg) | 39Kg |
| Inaltime blat de lucru | 92 cm |
| Presiune vapori | 2,8 bari |
| Putere blat de lucru | 600W |
| Putere cazan | 2Kw |
| Putere fier de calcat | 800W |
| Putere motor aspiratie | 0,2 CP |
| Tensiune (V) | 230V |
| Tipologie | masa calcat, industrial |
Deții sau ai utilizat acest produs?
Spune-ți părerea acordând o notă produsului!
Scrie o recenzie pentru - Masa de calcat in vid industriala cu fier de calcat si cazan - Argo
VĂ MULȚUMIM PENTRU RECENZIE!
Vă mulțumim foarte mult pentru cuvintele frumoase și pentru că v-ați făcut timp să lăsați o recenzie! Suntem încântați să auzim că sunteți mulțumit de calitatea produselor noastre. Ne mândrim cu faptul că oferim produse care îndeplinesc standarde înalte și este minunat să știm că produsul achiziționat a îndeplinit așteptările dumneavoastră. Feedback-ul dumneavoastră contează foarte mult pentru noi și vă suntem recunoscători pentru sprijin. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență cu orice, suntem aici pentru a vă ajuta!
Recenzii pentru - Masa de calcat in vid industriala cu fier de calcat si cazan - Argo
Evaluare medie:
Total recenzii (0)
