- Stoc: In Stoc
- Cod produs: Vaporbaby Eco Inox
Generator de abur carcasa din inox cu boiler de 2,2 L si fier de calcat - Vaporbaby Eco Inox
Complet din otel inoxidabil.
- Caracteristici tehnice:
- dotat cu valva reglabila, dubla valva de siguranta in caz de avarie
- autonomie de calcat: 2 ore
- capacitate utila: 1,4 litri
- putere cazan: 1.150 W
- putere fier de calcat: 800 W
- putere totala: 1.950 W
- presiunea de lucru a aburului: 2,5 bari
- dimensiuni: 27x35x22 H cm
- greutate: 6,2 Kg
- tensiune: 230 V – monofazat
Echipamentul se livreaza cu fier de calcat inclus !!!
Fabricat in Italia

| Specificatii | |
| Autonomie calcat | 2 ore |
| Brand | Battistella |
| Capacitate boiler | 2,2 litri |
| Capacitate boiler utila | 1,4 litri |
| Dimensiuni | 27x35x22 H cm |
| Greutate (kg) | 6,2kg |
| Presiune vapori | 2,5 bari |
| Putere cazan | 1.150 W |
| Putere fier de calcat | 800 W |
| Putere totala | 1.950 W |
| Tensiune (V) | 230V |
| Tip produs | generator de vapori |
| Tipologie | generator vapori, semi-industrial |
Deții sau ai utilizat acest produs?
Spune-ți părerea acordând o notă produsului!
Scrie o recenzie pentru - Generator de abur carcasa din inox cu boiler de 2,2 L si fier de calcat - Vaporbaby Eco Inox
VĂ MULȚUMIM PENTRU RECENZIE!
Vă mulțumim foarte mult pentru cuvintele frumoase și pentru că v-ați făcut timp să lăsați o recenzie! Suntem încântați să auzim că sunteți mulțumit de calitatea produselor noastre. Ne mândrim cu faptul că oferim produse care îndeplinesc standarde înalte și este minunat să știm că produsul achiziționat a îndeplinit așteptările dumneavoastră. Feedback-ul dumneavoastră contează foarte mult pentru noi și vă suntem recunoscători pentru sprijin. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență cu orice, suntem aici pentru a vă ajuta!
Recenzii pentru - Generator de abur carcasa din inox cu boiler de 2,2 L si fier de calcat - Vaporbaby Eco Inox
Evaluare medie:
Total recenzii (0)
