- Stoc: In Stoc
- Cod produs: Saturnino masa
Generator de abur cu boiler de 5 L si fier de calca - Saturnino, model pentru masa
Complet din otel inoxidabil.
- Caracteristici tehnice:
- dotat cu valva reglabila, dubla valva de siguranta si termostat de siguranta in caz de avarie
- manometru vizibil pentru indicarea presiunii
- avertizare in cazul lipsei apei din generator
- iesire pt scurgerea apei
- pompa semi-automata
- autonomie de calcat: 4-5 ore
- capacitate utila: 3,8 litri
- putere cazan: 1.700 W
- putere fier de calcat: 800 W
- putere totala: 2.500 W
- presiunea de lucru a aburului: 2,8 bari
- dimensiuni: 25x29x37 H cm
- greutate: 13,5 Kg
- tensiune: 230 V – monofazat
Echipamentul se livreaza cu fier de calcat inclus !!!
Fabricat in Italia

| Specificatii | |
| Autonomie calcat | 4-5 ore |
| Brand | Battistella |
| Capacitate boiler | 5 litri |
| Capacitate boiler utila | 3,8 litri |
| Dimensiuni | 25x29x37 H cm |
| Greutate (kg) | 13,5kg |
| Presiune vapori | 2,8 bari |
| Putere cazan | 1.700 W |
| Putere fier de calcat | 800 W |
| Putere totala | 2.500 W |
| Tensiune (V) | 230V |
| Tip produs | generator de vapori |
| Tipologie | generator vapori, semi-industrial, pentru masa |
Deții sau ai utilizat acest produs?
Spune-ți părerea acordând o notă produsului!
Scrie o recenzie pentru - Generator de abur cu boiler de 5 L si fier de calca - Saturnino, model pentru masa
VĂ MULȚUMIM PENTRU RECENZIE!
Vă mulțumim foarte mult pentru cuvintele frumoase și pentru că v-ați făcut timp să lăsați o recenzie! Suntem încântați să auzim că sunteți mulțumit de calitatea produselor noastre. Ne mândrim cu faptul că oferim produse care îndeplinesc standarde înalte și este minunat să știm că produsul achiziționat a îndeplinit așteptările dumneavoastră. Feedback-ul dumneavoastră contează foarte mult pentru noi și vă suntem recunoscători pentru sprijin. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență cu orice, suntem aici pentru a vă ajuta!
Recenzii pentru - Generator de abur cu boiler de 5 L si fier de calca - Saturnino, model pentru masa
Evaluare medie:
Total recenzii (0)
