- Stoc: In Stoc
- Cod produs: Barbara 31 S/A
Generator de abur semi-automat cu boiler de 4,5 L, cu pompa si fier de calcat - Barbara 31 S/A
Complet din otel inoxidabil.
- Caracteristici tehnice:
- dotat cu valva reglabila si dubla valva de siguranta si termostat de siguranta in caz de avarie
- avertizare in cazul lipsei apei din generator
- manometru vizibil care indica presiunea din generator
- nivelul apei vizibile
- iesire pentru scurgerea apei
- pompa semi-automata
- autonomie de calcat: continua
- capacitate utila: 3,4 litri
- capacitate rezervor apa: 10 litri
- putere cazan: 1.450 W
- putere fier de calcat: 800 W
- puterea pompei: 48 W
- putere totala: 2.250 W
- presiunea de lucru a aburului: 2,8 bari
- dimensiuni: 25x47x89 H cm
- greutate: 15,5 Kg
- tensiune: 230 V – monofazat
Echipamentul se livreaza cu fier de calcat inclus !!!
Fabricat in Italia

| Specificatii | |
| Autonomie calcat | 3-4 ore |
| Brand | Battistella |
| Capacitate boiler | 4,5 litri |
| Capacitate boiler utila | 3,4 litri |
| Capacitate rezervor apa | 10 litri |
| Dimensiuni | 25x47x89 H cm |
| Greutate (kg) | 15,5kg |
| Presiune vapori | 2,8 bari |
| Putere cazan | 1.450W |
| Putere fier de calcat | 800 W |
| Putere totala | 2.250W |
| Tensiune (V) | 230V |
| Tip produs | generator de vapori |
| Tipologie | generator vapori, semi-industrial |
Deții sau ai utilizat acest produs?
Spune-ți părerea acordând o notă produsului!
Scrie o recenzie pentru - Generator de abur semi-automat cu boiler de 4,5 L, cu pompa si fier de calcat - Barbara 31 S/A
VĂ MULȚUMIM PENTRU RECENZIE!
Vă mulțumim foarte mult pentru cuvintele frumoase și pentru că v-ați făcut timp să lăsați o recenzie! Suntem încântați să auzim că sunteți mulțumit de calitatea produselor noastre. Ne mândrim cu faptul că oferim produse care îndeplinesc standarde înalte și este minunat să știm că produsul achiziționat a îndeplinit așteptările dumneavoastră. Feedback-ul dumneavoastră contează foarte mult pentru noi și vă suntem recunoscători pentru sprijin. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență cu orice, suntem aici pentru a vă ajuta!
Recenzii pentru - Generator de abur semi-automat cu boiler de 4,5 L, cu pompa si fier de calcat - Barbara 31 S/A
Evaluare medie:
Total recenzii (0)
