- Stoc: In Stoc
- Cod produs: Atena
Generator de abur portabil cu roti, cu boiler de 4,5 L si perie de abur captusita si incalzita de 350 W - Atena
Complet din otel inoxidabil.
- Caracteristici tehnice:
- Dimensiuni: 25x29x106 H cm cu antena
- Greutate: 11,5 Kg
- Autonomie de calcat: 3-4 ore
- Capacitate utila: 3,4 litri
- Puterea cazanului: 1.450W
- Perie incalzita electric: 350W
- Putere totala: 1.800W
- Presiunea de lucru a aburului: 2,8 bari
- Tensiune: 230 V – monofazat
Fabricat in Italia

| Specificatii | |
| Autonomie calcat | 3-4 ore |
| Brand | Battistella |
| Capacitate boiler | 4,5 litri |
| Capacitate boiler utila | 3,4 litri |
| Dimensiuni | 25x29x106 H cm cu antena |
| Greutate (kg) | 11,5kg |
| Presiune vapori | 2,8 bari |
| Putere cazan | 1.450 W |
| Putere perie aburi | 350W |
| Putere totala | 1.800W |
| Tensiune (V) | 230V |
| Tip produs | generator de vapori |
| Tipologie | generator vapori, semi-industrial, portabil cu roti |
Deții sau ai utilizat acest produs?
Spune-ți părerea acordând o notă produsului!
Scrie o recenzie pentru - Generator de abur portabil cu roti, cu boiler de 4,5 L si perie de abur captusita si incalzita de 350 W - Atena
VĂ MULȚUMIM PENTRU RECENZIE!
Vă mulțumim foarte mult pentru cuvintele frumoase și pentru că v-ați făcut timp să lăsați o recenzie! Suntem încântați să auzim că sunteți mulțumit de calitatea produselor noastre. Ne mândrim cu faptul că oferim produse care îndeplinesc standarde înalte și este minunat să știm că produsul achiziționat a îndeplinit așteptările dumneavoastră. Feedback-ul dumneavoastră contează foarte mult pentru noi și vă suntem recunoscători pentru sprijin. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență cu orice, suntem aici pentru a vă ajuta!
Recenzii pentru - Generator de abur portabil cu roti, cu boiler de 4,5 L si perie de abur captusita si incalzita de 350 W - Atena
Evaluare medie:
Total recenzii (0)
