- Stoc: In Stoc
- Cod produs: 124-70258
Piciorus pentru masini industriale de surfilat cu 2 ace Juki MO-3316E, 4.8x4.8mm, 4.8x6mm
- Potrivit pentru cls:
- MO-3316E(FF6-60H)
- MO-3316E(FH6-60H)
- MO-3316E(FH6-50H)
- Numar ace: 2
- Distanta intre ace: 4,8mm
- Latime surfilat:
- 9,6mm
- 10,8mm
- Latime limbuta placa ac:
- 4,8mm
- 6mm
Aceste picioruse sunt din otel calit cu o duritate de 48-50 HRC. Ca idee, cel mai dur otel are o duritate de 65-70 HRC.
Calitatea metalului folosit la producerea acestor picioruse asigura o utilizare pe termen indelungat si o calitate deosebita a cusaturii.
Producator STRONG H, cel mai mare producator de piese de schimb pentru masini de cusut din China. Compania a aderat la principiul filozofiei de management „calitatea in primul rand”, implementand TQC conform sistemului de control al calitatii ISO9OO1.
Producator Strong H

| Specificatii | |
| Brand | Strong H |
| Distanta intre ace | 4,8mm |
| Latime limbuta placa ac | 4,8mm; 6mm |
| Latime surfilat | 9,6mm; 10,8mm |
| Material | otel special |
| Numar ace | 2 ace |
| Potrivit pentru | Juki MO-3316E, Juki MO-3316E(FF6-60H), Juki MO-3316E(FH6-50H), Juki MO-3316E(FH6-60H) |
| Tip produs | piciorus de surfilat |
| Tipologie | surfilat |
Deții sau ai utilizat acest produs?
Spune-ți părerea acordând o notă produsului!
Scrie o recenzie pentru - Piciorus pentru masini industriale de surfilat cu 2 ace Juki MO-3316E, 4.8x4.8mm, 4.8x6mm
VĂ MULȚUMIM PENTRU RECENZIE!
Vă mulțumim foarte mult pentru cuvintele frumoase și pentru că v-ați făcut timp să lăsați o recenzie! Suntem încântați să auzim că sunteți mulțumit de calitatea produselor noastre. Ne mândrim cu faptul că oferim produse care îndeplinesc standarde înalte și este minunat să știm că produsul achiziționat a îndeplinit așteptările dumneavoastră. Feedback-ul dumneavoastră contează foarte mult pentru noi și vă suntem recunoscători pentru sprijin. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență cu orice, suntem aici pentru a vă ajuta!
Recenzii pentru - Piciorus pentru masini industriale de surfilat cu 2 ace Juki MO-3316E, 4.8x4.8mm, 4.8x6mm
Evaluare medie:
Total recenzii (0)
