- Stoc: In Stoc
- Cod produs: 118-78055
Piciorus pentru masini industriale de surfilat cu 3 ace Juki MO-2543; MO-6743, 4.8x2x3.2mm
- Potrivit pentru cls:
- MO-2543(FBD6-300)
- MO-2543(FBD6-300-FG)
- MO-6743(ID6-40H)
- Numar ace: 3
- Distanta intre ace: 4,8+2mm
- Latime surfilat: 10mm
- Latime limbuta placa ac: 3,2mm
Aceste picioruse sunt din otel calit cu o duritate de 48-50 HRC. Ca idee, cel mai dur otel are o duritate de 65-70 HRC.
Calitatea metalului folosit la producerea acestor picioruse asigura o utilizare pe termen indelungat si o calitate deosebita a cusaturii.
Producator STRONG H, cel mai mare producator de piese de schimb pentru masini de cusut din China. Compania a aderat la principiul filozofiei de management „calitatea in primul rand”, implementand TQC conform sistemului de control al calitatii ISO9OO1.
Producator Strong H

| Specificatii | |
| Brand | Strong H |
| Distanta intre ace | 4,8+2mm |
| Latime limbuta placa ac | 3,2mm |
| Latime surfilat | 10mm |
| Material | otel special |
| Numar ace | 3 ace |
| Potrivit pentru | Juki MO-2543, Juki MO-2543(FBD6-300-FG), Juki MO-2543(FBD6-300), Juki MO-6743, Juki MO-6743(ID6-40H) |
| Tip produs | piciorus de surfilat |
| Tipologie | surfilat |
Deții sau ai utilizat acest produs?
Spune-ți părerea acordând o notă produsului!
Scrie o recenzie pentru - Piciorus pentru masini industriale de surfilat cu 3 ace Juki MO-2543; MO-6743, 4.8x2x3.2mm
VĂ MULȚUMIM PENTRU RECENZIE!
Vă mulțumim foarte mult pentru cuvintele frumoase și pentru că v-ați făcut timp să lăsați o recenzie! Suntem încântați să auzim că sunteți mulțumit de calitatea produselor noastre. Ne mândrim cu faptul că oferim produse care îndeplinesc standarde înalte și este minunat să știm că produsul achiziționat a îndeplinit așteptările dumneavoastră. Feedback-ul dumneavoastră contează foarte mult pentru noi și vă suntem recunoscători pentru sprijin. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență cu orice, suntem aici pentru a vă ajuta!
Recenzii pentru - Piciorus pentru masini industriale de surfilat cu 3 ace Juki MO-2543; MO-6743, 4.8x2x3.2mm
Evaluare medie:
Total recenzii (0)
